ماهان سمعك

dragged border

درباره وبلاگ

dragged border
dragged border

میدونید چطور میشه نوار گوش و تفسیر کرد؟

شنوایی سنجی و تفسیر نوار گوش (ادیوگرام)

در یکی دیگر از سری مقالات آموزشی سایت سمعک ماهان، قصد داریم تا تفسیر نوار گوش را به شما بیننده محترم آموزش دهیم. لطفا تا پایان این مطلب آموزشی با ما همراه باشید.
برای مشاهده کلیه مقالات آموزشی مرتبط، می توانید از این لینک استفاده نمایید.


(0) نظر بیشتر
dragged border

نکات قابل توجه برای خرید سمعک مناسب

در یکی دیگر از سری مقالات آموزشی سایت سمعک ماهان، قصد داریم تا نکاتی را برای شما بازدید کننده ی محترم مطرح نماییم. مواردی که قبل از خرید این وسیله ی کمک شنوایی قطعا برایتان مفید خواهد بود. مخصوصا اگر برای اولین بار می خواهید این وسیله را تهیه نمایید. همانطور که میدانید با پیشرفت تکنولوژی انواع و اقسام مختلف این وسیله با کاربردها و ساختار ها و برند های متنوع در بازار وجود دارد و به همین علت انتخاب یک سمعک مناسب کار اسانی نیست. اگر برای اولین بار لازم دارید که این وسیله الکترونیکی پیشرفته را خریداری نمایید، قطعا بهترین راهکار برای شما مشورت گرفتن از یک پزشک شنوایی خواهد بود، البته پرس و جو از دوستان و آشنایانتان که از آن استفاده می کنند هم بی تاثیر نیست. ما در این مقاله نکاتی برای خرید سمعک ذکر کرده ایم که توجه به آنها می تواند برای یک خرید خوب به شما کمک کند.


(0) نظر بیشتر
dragged border

خرید انواع سمعک در اصفهان

مرکز شنوایی سنجی ماهان سمعک ارائه دهنده خدمات سمعک های دیجیتال, هوشمند و فراهوشند از معروفترین و بهترین مارک سمعک های دنیا میباشد.

ماهان سمعک نمایندگی سمعک زیمنس آلمان, Widex ,Siemens ,Audio service ,Hansaton ,Oticon ,Resound و بزرگترین مرکز خرید سمعک در اصفهان می باشد که در زمینه فروش سمعک و تجهیزات شنوایی به همکاران اودیولوژیسیت و مددجویان فعالیت دارد.


(0) نظر بیشتر
dragged border

مرکز شنوایی سنجی ماهان سمعک

کلینیک شنوایی سنجی ماهان سمعک فعالیت خود را از سال 1390 آغاز نموده و در حال حاضر خدمات خود را در شیفت بعد از ظهر به مراجعین محترم ارائه می نماید.

کلینیک ماهان سمعک صداقت را سرلوحه کار خود قرار داده و تمام تلاش خود را در زمینه حل مسائل مراجعین با بهترین کیفیت قرار میدهد تا رضایت مشتری که هدف اصلی ما میباشد جلب شود.


(0) نظر بیشتر
X